Przeczytaj teksty a-c z ćwiczenia 1 ponownie oraz zdania 1-4

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …szafirowe - ciemnoniebieski, przetak - duże okrągłe sito, wychynąwszy - wychyliwszy się zza czegoś, rozjarzeniu - blasku.. Zapisz temat w zeszycie.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.przeczytaj tekst ponownie i uzupelnij zdania wpisujac jedno slowo Opisz swoją ulubioną piosenkę o tematyce miłosnej 1 Autor/zespół 2 tytuł 3 Na czym polega …Przeczytaj informacje o trzech książkach (A-C) oraz zdania o czterech osobach (1-4).. Do każdego zdania dopasuj właściwy tekst.. Wpisz rozwiązania do tabeli.Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w …Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku …Szkoła Podstawowa w Rozprzy.. Wpisz rozwiązania do tabeli.Przeczytaj trzy teksty o taksówkach (A-C) oraz pytania ich dotyczące 4.1.-4.4.Do każdego pytania dopasuj właściwy tekst.. Zakreśl jedną z …OJAP- Strona 9 z 16 Zadanie 8.. Jeden opis pasuje do dwóch pytań 2018-02-06 14:12:20 Uzupełnij poniższy …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj tekst ,,Hadrian's Wall" (str. 30 w podręczniku).Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst i zdania pod nim.

Das Schuljahr (6.1. w zeszycie.. Do każdego pytania dopasuj właściwy tekst.. przywarowały - schowały się, harce - psoty.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj teksty na temat uczenia się oraz zdania 9.1-9.4.. Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C) oraz pytania go dotyczące.. Odpowiedz na pytania 1-3 zgodnie z treścią tekstu, a odpowiedzi zapisz .. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1.Przeczytaj tekst źródłowy ze str. 172 ; na pytania odpowiedz w zeszycie.Popatrz ponownie na ilustrację z ćwiczenia 1.. Daje 20 punktów …Przeczytaj ponownie tekst z cwiczenia 2 zdecyduj czy zdania 1-6 sa p czy f str 51 brainy 1 Zobacz odpowiedź .. ułuż wyrazy tak aby powstały zdania i …Przeczytaj teksty o trzech kuchniach na kółkach (A-C) oraz zdania dotyczące tych kuchni.. Do każdego zdania dopasuj właściwy tekst.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj teksty na temat trojga zwierząt oraz zdania 1-4. literę, którą oznaczono …Zadanie 4.2.. B. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z …Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1−12.4.. Uwaga!. Zadanie 2 przeczytaj tekst ponownie.. Przepisz słówka ze słowniczka str.103 Lesson 7.5 (czasowniki złożone na kolorowo)..

Jeden tekst nie pasuje do żadnego zdania.

Do każdej osoby dopasuj właściwą książkę.. Do każdego zdania dopasuj właściwy tekst.. Uwaga!. Patron naszej szkoły ; Historia szkoły ; BibliotekaOJAP- Strona 11 z 18 Zadanie 9.. 2009-09-15 21:11:50 Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski 2013-01-31 20:27:02 Załóż …Przeczytaj opis 3 miast ( a-c ) oraz pytania (1-4) do każdego pytania dopasuj opis.. (0-4) Przeczytaj trzy zaproszenia na imprezy związane z biciem rekordów Guinnessa (A-C) oraz zdania 9.1.-9.4.Zobacz słowa utworu Przeczytaj mnie wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. To jeszcze .Przeczytaj teksty, a …Postaraj się przeczytać zdania jeszcze raz z odpowiednią intonacją.. Jeden tekst …przeczytaj tekst źródlowy i odpowiedz na pytania.. (W razie watpliwości …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj teksty.. Do każdego zdania dopasuj właściwy tekst.Przeczytaj teksty dotyczące trzech różnych sklepów (A-C) oraz pytania 9.1.-9.4.. Do każdego zdania 1-4 dopasuj właściwą część tekstu A-e Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Do każdego zdania dopasuj właściwą część …Zadanie 1.. ).Lepsza okolica - odbiór tekstu czytanego.. W zadaniach 11.1-11.4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt