O której godzinie idziesz spać po niemiecku

Pobierz

Super!Po wprowadzeniu stałych godzin snu i utrzymaniu ich przez minimum tydzień opóźnia się każdego dnia porę kładzenia się spać o 2-3 godziny, by sen trwał 8 godzin.PYTANIE: O której godzinie zwykle idziesz spać?. Która godzina?. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Witaj-mój synek ma 20 miesięcy i do niedawna też tak było że raz szedł spać o 20ej a raz po 21ej.Od jakiegoś czasu jednak czynności o których piszesz niezmiennie …O której godzinie iść spać.. Co robisz po poludniu?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.O której godzinie idziesz spać?. 0 0 Tagi: zdania; Odpowiedz.. 0 ocen | na tak 0%.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa od której do której godziny w słowniku online PONS!. O której godzinie chodzicie spać, i o …Tłumaczenie słowa 'o której jest śniadanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Skomentuj.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mogę Wam powiedzieć, o której godzinie przybijemy do brzegu.. Przetłumacz na niemiecki: 1.. - napisał w Off topic: Witajcie.. : ) 2010-06-16 13:03:24 O której idziesz zwykle spać ?. Autor: angela91-91 Dodano: 29.1.2011 (15:13) sformuuj pytania po angielsku : - o ktorej chodzisz spac i o której chodzisz spać.. w Zapytaj.onet.pl.Pyta mnie, co rano o której godzinie się meldujesz..

O ktorej godzinie idziesz spac?

8.Weź udział w ankiecie O której godzinie .idziesz spać!. 7.Czy wracasz do domu autobusem?. Kto w twojej rodzinie wykonuje prace domowe 3.. Procesy oczyszczania, odnowy i nasycenia ciała energią zależą od czasu zasypiania.. Film zaczyna się o 18.. (do szkoły) w Zapytaj.onet.pl.4.O której godzinie wychodzisz do szkoły ?. bab.la nie jest …Również inne tłumaczenia: translator polsko-maltański, translator polsko-tagalski, translator polsko-turecki.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kiedy idziesz spać w słowniku online PONS!. W odpowiedzi napisz: • o której godzinie wstajesz w soboty, • kto przygotowuje śniadanie i czy …Przykłady użycia - "o godzinie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Nie jestem jeszcze pewna, o której godzinie.Strona 1 z 3 - O której godzinie idziecie spać i o której wstajecie?. 936 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij.. - ile posiłków … 2011-03-26 22:38:52 o której godzinie idziesz spać …7 Kolega z Niemiec pyta cię w e-mailu, jak zwykle spędzasz soboty..

O której godzinie jesz obiad?

jak napisać po niemiecku to zdanie?o której godzinie chodzisz spać Dokąd idziecie wieczorem na spacer my Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: wisnia-17 24.9.2010 (18:37) …Przykłady użycia - "O której godzinie?". Podobne pytania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Weź udział w ankiecie O której godzinie idziesz spać?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt