Sprawdzian z akademii pana kleksa klasa 4 odpowiedzi

Pobierz

Bardzo polecam!. Ó - u. Agnieszka Frączek, Smoczy apetyt ; Scenariusz nr 12.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.2.. Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Krajobraz pojezierza Mazurskiego powstał przez działalność .Klasa 5.. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odpowiedz.. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Zablokuj Zgłoś.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Ale super naprawdę mi pomógł dzięki za to za Akademia pana kleksa za sprawdzian .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVAkademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Klasa 4, temat: Zakręty ortografii.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1293 razy1.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. E-ćwiczenia - zestaw do tematu dostępny pod linkiem na końcu lekcji: Zobacz materiały dodatkowe ; Multibook Jutro pójdę w świat, klasa 4Brzechwa Akademia pana Kleksa, bohater główny, narrator, jeden z uczniów Akademii.. Mają to być takie zdania, które można by zamieścić w encyklopedii.Archiwalna aukcja nr: , wypracowania - klasa 4,5,6 repetytorium vademecum - Archiwum z AllegroPraca klasowa "Akademia pana Kleksa"- klasa IV I.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?.

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Gdy weszliśmy do pierwszej hali, o mało nas nie oślepiły snopy różnokolorowych iskier, tryskających z pasów transmisyjnych, elektrycznych świdrów i tokarek.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakich chłopców przyjmuje pan Kleks do .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?.

Potrzebuje odpowiedzi ponieważ pan nam na geografii dał pytania na sprawdzian, a z czegos sie uczyć trzeba xD.

8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Sprawdź cofnij .. Pan Kleks "Akademia Pana Kleksa" cz. 4 - Adaś NiezgódkaPlik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Wysłuchaj nagrania, a następnie wskaż poprawne odpowiedzi.. a) kuchnia b) sale szkolne c) sypialnia i jadalnia d) sekrety pana Kleksa 4.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Z daleka już można było rozpoznać potężne koła maszyn, których stukot donośnym echem rozlegał się po całej okolicy.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Wyślij zgłoszenie KacperGame.. Quiz w Poczekalni.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A..

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.

Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. 17 pytań.. Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory .liczba .Dostęp dla zalogowanych \ Planeta Nowa \ Klasa 5 \ Krajobrazy Polski \ Krajobraz Pojezierza Mazurskiego Kartkówka ‒.1 cm- 25,5 km, 1cm² - 4 km².. Dziękuje za taki fajny quiz Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie - Opowieść Mateusza rozgrywa się w wieku: a) XVI b) nie możemy tego określić .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Quiz w Poczekalni.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Nie jest ani wysoki, ani niski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt