Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem this photograph was taken

Pobierz

Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Gimnazjum.. Przeczytaj opis zdjęcia.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Przeczytaj tekst.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Zad.3- Uzupełnij każdą lukę tekstu jednym wyrazem.. Uzupełnij luki od 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny ze …abielka12.. Język angielski.. Zobacz odpowiedź.. Uzupełnij każdą lukę (3.1. jednym wyrazem, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Liceum/Technikum.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. (0-4) ZADANIE OTWARTE Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij luki 12.1-12.3 jednym wyrazem, tak aby powstał …Przeczytaj opis zdjęcia Uzupełnij każdą lukę 1 4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie ze zdjęciem This photograph ____ In …Przeczytaj opis ilustracji Uzupełnij każda lukę (1-10).. - pl.ya.guru .. Przeczytaj tekst.. jednym wyrazem, tak aby …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby po-wstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. rozwiązane.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest …Genshin Impact Daily Check-In.. Question from @Danilox - Gimnazjum - Język …Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (2.1.-2.4.). Wymagana jest pełna …Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.ZADANIE W ZAŁĄCZNIKUPROSZĘ NA TERAZ DAJE NAJ .Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). Wymagana jest pełna …Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36;Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując …4 Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Zadanie 6.. W zeszycie uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją..

Wymagana …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-10 jednym wyrazem This is a photo of a Family on a beach.

Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Zadanie 9.1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.1In this …4 Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst, który będzie pasował do ilustracji.Język angielski.. 1 …Przeczytaj tekst.. rozwiązane.. Wymagana jest pełna … Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). rozwiązane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt