Test ze znajomości lektury chłopcy z placu broni + odpowiedzi

Pobierz

a) Fałsz b) Prawda 2.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź się!. Zdrajcą został Gereb.. Jak ma na imię główny bohater przygód Akademii Pana Kleksa?Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".. 17 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Zawiera nieodpowiednie treści?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż test.. Rozwiąż test.. 2011-05-10 18:23:53; streszczenie do lektury chłopcy z placu broni 2010-05-18 16:26:00Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury .. Chłopcy z Placu Broni .. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebSprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1.. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?.

A - PorucznikaChłopcy z placu broni - test .

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Magalena Kosakiewicz; TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- "W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" Małgorzata Tarabasz; Test ze znajomości literatury i kultury baroku Aneta Harasim U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Gatunek.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny .Pan Tadeusz - test wiedzy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jakie są pytania na wypracowaniu z lektury " Chłopcy z Placu Broni?. Załóż własny blog!Zobacz quiz: Katarynka.. Literatura "Asiunia" - test znajomości lektury.. Chłopcy z Placu Broni.. Podaj co najmniej dwa argumenty.. Małgorzata Makowska; Test ze znajomości lektury "Studium w szkarłacie".. Smołek .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. c) Czele.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Powiązane z testem z Chłopców z Placu Broni..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test chlopcy z placu broni z odpowiedziami?

Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. GAZETA.PL .. Quiz - 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. "Księga dżungli" - test znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. 2013-03-12 15:46:31; Jeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie GerebCzele.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. 2010-12-11 21:59:10,, chłopcy z placu .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.» Strona główna » Język polski » Modernizm » Chłopcy z Placu Broni..

Balladyna - test ze znajomości ...Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (47) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Przekonaj kolegę lub koleżankę, że warto przeczytać lekturę "Chłopcy z Placu Broni".. O Autorze Lektury szkolne.Test chlopcy z placu broni z odpowiedziami to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. d) Nemeczek.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika anetkawierzbicka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 8 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu broni (test) Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. .Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Opisz zabawy chłopców z Placu Broni z lektury pt.'' Chłopcy z Placu Broni ".. Test będzie łatwy , ale i także trudny ..

2017-11-27 18:02:18; To zadanie dotyczy lektury chłopcy z placu broni!

Chłopcy z Placu Broni Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni"Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Więcej testów z lektur.. Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Nika46427288 07 maja 2019 .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Test: Wodza czerwonych koszul podczas walki o Plac Broni zwyciężył: a) Boka b) Nemeczek c) Czonakosz d) Gereb Rozwiązanie .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Gereb b) Nemeczek c) Barabasz d) Feri Acz RozwiązanieKatalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt