Przysięga odc 246 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Narin prosi koleżankę, by pomogła jej znaleźć posadę.. [Streszczenie + Zdjęcia]Zawsze o tej porze…".. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła.. Nie rozumie, dlaczego kobieta tak bardzo jej nie lubi.Lekarz wypowiedział się pozytywnie".. Feride jest zdecydowana, by jak najszybciej zgłosić się na policję.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie.Narin nie może uwierzyć, że Kemal spał z Kumru.. Narin bardzo się przejmuje zdrowiem Kemala.Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można ogląda w formie VOD.. Kemal jest.. - swiatseriali.interia.plStreszczenie 437. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Grozi jemu i jego rodzinie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 lipca 2021 Turkweb.pl.. Feride znalazła sobie sponsora!. Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i obiecuje, że da Kemalowi rozwód.. Do pokoju zagląda Kemal.. [Streszczenie + Zdjęcia] 20 sierpnia 2021.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Kemal jest wściekły.. Siedzi przy stoliku i nieustannie myśli o zachowaniu Kiymet.. Dziewczynka postanawia uciec z domu.. "Przysięga".. Bardzo martwi się o byłą żonę.. Melike opowiada Reyhan, co działo się z Hikmetem podczas jej nieobecności..

342 streszczenie szczegółowe.

Jeśli chcesz poznać szczegóły przeczytaj streszczenie 196. odcinka .Streszczenie Reyhan bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi.. Sehriye rezygnuje z pracy.. Kumru została aresztowana, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.. Emir ma pretensje do Reyhan, że weszła do jego pokoju.. Pojawia się ojciec Feride!. - "Oprócz ciebie, Kumru.. Przypuszcza, że teraz Emir planuje zemstę na Feride.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 476: Kumru chce wysadzić siebie i Narin w powietrze!. Reyhan próbuje dowiedzieć się od Emira, dlaczego musi wrócić do rezydencji.. Cavidan namawia syna, by jak najszybciej odprawił Reyhan.Narin wdaje się w dyskusję z Kemalem.. Emir się o nią martwi.. Szczegółowe streszczenie odcinka MichalJankowski marzec 27, 2020 0.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu .Przysięga odc.. Suna przyłapuje Taciego w ogrodzie.Streszczenie odcinka.. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości.. Emir znajduje list Feride i dociera do niego, że popełnił błąd.. "Ostatnie dni chcę spędzić z tymi, których kocham, a nie w szpitalu.. Czy kobieta jest chora?. Suna wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić..

Przysięga 140 streszczenie odcinka.

Między Emirem i Feride dochodzi do sprzeczki.Przysięga 466 streszczenie szczegółowe.. - rozkazuje Songul, czując się już panią rezydencji.. Masal znów się nie odzywa.. Dziewczyna nie ma już nic do stracenia!. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan.Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 245 i 246 odc Przysięga.. Co się jeszcze wydarzy?. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.Przysięga odc.. Przysięga 239 i 240 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1.. Tymczasem Narin budzi się w szpitalu i odkrywa smutną prawdę.. Feride za ostatnie pieniądze wynajmuje stary, rozpadający się dom.. Fryzury gwiazd z .Emir znajduje nieprzytomną Reyhan.. Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala.. Streszczenie.. Przygotuj się, dziś wieczorem masz samolot".Przysięga odcinek 446: Emir wręcza Feride pierścionek zaręczynowy!. "Wszystko jest gotowe" - oznajmia.. Odwiedza Narin i potwierdza jej podejrzenia.. 148 obejrzeć można w czwartek w TVP 1 lub powtórki na TVP VOD.. Jeśli mnie naprawdę kochasz, nie naciskaj na mnie".. Zobacz co wydarzy się w serialu i … Przysięga..

237 streszczenie po polsku.

Patrzy na zmieszanych Sefera i Melike, następnie kieruje wzrok na bratową i mówi: "Chodź ze mną".Przysięga odc.. Kemal nie wie, jak powiedzieć Narin o pułapce zastawionej przez Talaza.. W tym momencie do kuchni wchodzi Feride.. Kobieta jest załamana.. Cemre wykorzystuje sytuację, a Cavidan cieszy się, że Emir ma dość Reyhan.. "Przysięga" odcinek 464.. Emir robi wszystko, żeby upokorzyć Reyhan za to, że spaliła ich pamiątki.. Przysięga VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków po polsku w internecie.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!Kumru, mimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym, udaje się zadzwonić do matki.. Sehriye w końcu mówi wprost, że nie da szansy Hizirowi.. Kiedy wyjdzie z aresztu?. Przeszkadza mu w tym telefon, który dostaje Narin.. Emir tłumaczy matce, że nie miał wyboru i musiał przywieźć Reyhan.Streszczenie odcinka.. Emir ją odnajduje.. Postanawia stawić czoło Songul!. Oskarża Oyę, że zabrała list, żeby go nie przeczytał na czas.Seriale tureckie.. fot. materiały TVP.. Kemal jest zły, że Narin nie chce wrócić do domu.Streszczenie 384. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru udaje, że się troszczy o siostrę..

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Od teraz śniadanie ma być gotowe dokładnie o tym czasie!". [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1049: Leman zgadza się na małżeństwo Safaka i Julide!. Lichwiarz żyje!. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin.Kemal zauważa, że Narin bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy.. Emir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Dlaczego do tego doszło?. Wychodzi na jaw, że Feride została uprowadzona przez gangsterów.. Kemal zaprasza Narin na wystawną kolację, podczas której zamierza wyznać jej miłość.. Songul sugeruje, że coś łączy Feride i Emira.. Czuje się zdradzona.. Narin ma kolejną, nieprzyjemną rozmowę z ordynatorem.. W najnowszym epizodzie Resit okłamuje Emira.. W czasie szamotaniny dziewczyna zabija napastnika.. Przysięga odc.. Chce ją zranić.. Przysięga 235, 236 i 237 trafi tam po emisji w TVP 1.Przysięga odcinek 477: Melike wycofuje swoją rezygnację!. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin.. Turkweb.pl.. Publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).. Duchy z przeszłości wracają.. Kiymet znajduje kredki w aucie syna!. 446: Sehriye odzyskuje przytomność.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Songul dowiaduje się od Resita, że rozmawiał on z Emirem.. Elif odcinek 1041: Safak oskarża matkę o roznoszenie plotek!. "Słuchaj, co ci powiem.. Uważa, że to on nie poradził sobie ze śmiercią Leyli.. Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków Przysięga 239 streszczenie szczegółowePrzysięga 242 streszczenie szczegółowe.. Kemal udowadnia w sądzie, że Narin nie zabiła dziecka Kumru.Odcinek 74‧Starsze‧Program TV‧Więzień miłości‧Następny‧Do góryPrzysięga odcinek 246.. Narin jest zdecydowana, że zaraz po rozprawie w sądzie, wyjedzie z kraju.. Kemal przyjeżdża po Oyę do rezydencji brata.. Talaz prześladuje Kemala.. "Przysięga", odcinek 426: Streszczenie epizodu Streszczenie 426. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride dowiaduje się od Cemre o przeszłości Cavidan.Przysięga odcinek Przysięga / 403.. 1041: Elif jest w kuchni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt