Test czytania ze zrozumieniem klasa 5 w pustyni i w puszczy

Pobierz

Skomentuj.. Udostępnij.. PDF Materiały do wydruku.. 4 803 / 1940 dni .. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Licznik odwiedzin: 5 903 / 1965 dni #test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszcz spacumcarmarl83 : test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy - test.. Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. B .Język polski, Sprawdziany i testy Test z języka polskiego w klasie V na podstawie lektury "W pustyni i w puszczy" Otwórz PDF w nowym oknie.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszczy klasa v ..

#test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszcz.

Edytuj elementy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwijają umiejętność czytania ze zrozumieniem zdań i wyrazów opartych na pierwszych trzech strukturach wyrazowych.. W pustynii i w puszczy.Plik Demeter i Kora test kl.5.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM • Data dodania: 11 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ćwiczenia zawarte w karcie pracy adresowane są do uczniów przejawiających trudności w czytaniu i pisaniu.. Odpowiedzi do zadań zamkniętych wielokrotnego wyboru Numer zadania l 2 3 4 Odpowiedź C A B D Liczba punktów Za każdą poprawną odpowiedź uczeń otrzymuje l punkt Odpowiedzi do zadań zamkniętych typu prawda-fałsz Numer zadania Poprawna odpowiedź Liczba punktów 5 A. d) chcieli zobaczyć piramidy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Życzę miłego rozwiązywania.. Kto wpadł na pomysł, aby porwać Stasia i Nel?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Klucz odpowiedzi do testu czytania ze zrozumieniem.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy ROZDZIAŁ I 1 — Wiesz, Nel — mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki — wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci — tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.W Pustyni i w Puszczy - krótki test; W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..

Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy.

Wyślij zgłoszenie .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. c) ich ojcowie zajmowali się handlem kością słoniową.. Staś i Nel przebywali w Afryce, ponieważ: a) spędzali tam wakacje.. Już w swoje 2. urodziny popisywał się ogromnymi umiejętnościami we władaniu bronią.W pustyni i w puszczy : Test, który prezentuję, dotyczy czytania ze zrozumieniem.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. pu.i.wp.pl.. TEKST I Jak powstał Mars?. Hasło programowe - Czytanie i odczytywanie różnych tekstów kultury - czasopisma (teksty popularnonaukowe).. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. b) ich ojcowie pełnili nadzór przy budowie Kanału Sueskiego.. KLASA 6: "W pustyni i w puszczy" - test 3 graj dalej lub zamknij Mimo że pochodzi ł ze zwyk łej rodziny, by ł bardzo wyj ątkowym dzieckiem.. Martix21 4 lata temu.. W ZAWIERCIU.. Załóż własny blog!ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera- TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.. Udostępnij Udostępnij wg ..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy TEST.

Przeznaczony jest dla uczniów klasy V szkoły podstawowej.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Polub.. Uwaga!. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Staś i Nel przebywali w Afryce, ponieważ: a) spędzali tam wakacje.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. "W pustyni i w puszczy", kl. V 1.. Znasz te książkę jak własną .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Kształcą umiejętność praktycznego stosowania pojęć przestrzennych oraz klasyfikowania i uogólniania nazw.KLASA 5., 6.. DLA KLASY VI ( TEKST POPULARNONAUKOWY) OPRACOWAŁA ALEKSANDRA ZAPOROWSKA - NAUCZYCIEL ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH.. atinerlan86: test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszczy klasa v. Przejdź na stronę z plikiem: om.gy/SihAE / 5 lat temu (6 października) Nie możesz dodać komentarza.W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka SienkiewiczaKanał możesz wesprzeć: Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

"W pustyni i w puszczy", kl. V 1.

Quiz w Poczekalni.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Język polski dla klasy VI szkoły podstawowej.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Pokaż wszystko.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. "W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Matematyka.Test czytanie ze zrozumieniem w pustyni i w puszcz to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Dawno, dawno temu, kiedy na ziemi panował Zeus, a ludzie walczyli ze sobą, na Krecie urodził się chłopiec o imieniu Mars..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt