Testy lektury felix net i nika

Pobierz

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. pytanie 1 z 15.. Test składa się z 12 pytań.. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. Część 1.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź się!. Materiały Praca zdalna biblioteki Wyszukiwanie Indeks tematyczny Archiwum numerów Najnowszy numer Prawnik odpowiada.. konkursy testy test konkurs Felix, Net i Nika Rafał Kosik konkurs czytelniczy.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Do tej pory ukazało się 14 .od 18.01.2021 r. - zajęcia oddziału przedszkolnego i klas I-III będą odbywać się stacjonarnie wg obowiązującego planu zajęć- zajęcia klas IV-VIII będą prowadzone w systemie zdalnym 21-22.01.2021 r. Dzień Babci i DziadkaViele Styles & Marken bei BAUR.. Więcej.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Motyw.. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Na początek zaczniemy od czegoś prostego- Jakie imiona mieli tytułowi bohaterowie?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury Podaj, jakie zainteresowania miało każde z dzieci.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Język polski, Sprawdziany i testy Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Zobacz nas na ka.Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Polub.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych, młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz, którzy uczęszczają do warszawskiego gimnazjum im.. Odpowiedz.. Zapraszamy do zabawy!Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury test 4669 x, 2016-06-18 08:00:00Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: do dalszej lektury..

trzecioosobowym, drugoosobowym, ...Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Udostępnij Udostępnij wg Email13.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Edytuj elementy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest .. Education.. Część 2. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Osadź.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Sprawdź!. Felix, Net i Nika.a) w Silver Town b) w laboratorium pana Bieleckiego c) w Zakopanem d) w Warszawie 10) Gang Niewidzialnych Ludzi to a) duchy żołnierzy b) potwory błotne c) pracownicy stołecznego ratusza d) człekokształtne roboty e) stworzenia morskie 11) W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Played 0 .Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w .Jak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosika?. Jetzt portofrei bestellen!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .

polskiego, Dalej #8.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Trudne słowa w języku polskim.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Zablokuj Zgło .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zapraszamy do oglądania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zawiera 9 pytań.. Felix, Net i Nika to cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży..

... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?

a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt