Świat w okresie międzywojennym klasa 7 powtórzenie

Pobierz

Temat: Kształtowanie się granicy zachodniej i południowej.. - skutki I wojny światowej - traktat wersalski i traktaty pokojowe z państwami centralnymi oraz ich postanowieniaOpłaty za żywienie w szkole; Kalendarz Roku Szkolnego 2020-2021; Aktualności; Konkursy 2021 r. Archiwum.. Sprawdzian jest z serii Wczoraj i Dziś Klasa 5 sprawdziany.. Biedronki; Pszczółki; Krasnoludki; KLASY II-III; KLASY IV-VI; Rok szkolny 2017/18.. Porównaj faszyzm, nazizm i stalinizm.. Zdarza się, że na hasło Świat w okresie międzywojennym sprawdzian z historii, taki młody człowiek dostaje nagłego bólu brzucha.. R1blBYRX8b2Mn 1. zadanie interaktywne.. Zamieszczam materiały do podręcznika Wydawnictwa Nowa Era.. W okresie międzywojennym narodziły się ruch faszystowski i komunizm.. Wielka Emigracja 5.. Kultura i zmiany społeczne w okresie międzywojennym 5. zadanie interaktywne.. W ramach powtórzenia wiadomości proszę przeczytać powtórkę str.214-215, Należy szczególnie zwrócić uwagę na taśmę chronologiczną, która znajduje się na dole kart.. EUROPA I ŚWIAT PO WIOŚNIE LUDÓW 1.. #NaszaFlagaPL Ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych.. Temat: Społeczeństwo odrodzonej PolskiKlasa 7 Karta pracy z historii nr 6 - Świat w okresie międzywojennym Miesiąc: kwiecień-maj Tematyka (temat z podręcznika) Materiał nauczania Sposób i data sprawdzenia wiadomości 1..

Świat w okresie międzywojennym.

Powtórzenie wiadomości.. Stany Zjednoczone w XIX wiekuŚwiat w Okresie Międzywojennym Sprawdzian Klasa 7 PDF.. Rozpocznij test.HISTORIA KL.7 8.04.2021 TEMAT: Świat w okresie międzywojennym- powtórzenie.. Opracowanie: szkolnastrona.pl otwiera się w nowym oknie.. Narodziny faszyzmu 3.. Powtórz wiadomości z działu "Świat w okresie międzywojennym".. Lekcja na zoomie.. Ustrój polityczny.Start studying historia klasa 7 świat w okresie międzywojennym działu 6 - powtórzenie.. Sprawdź się!. Sprawdziany na podstawie podręcznika Puls życia wydawnictwa Nowa Era.. Proszę uzupełnić drzewko decyzji, które należy odesłać.Historia, klasa VII, 15.04.2021r.. Znać pojęcia: New Deal, Wielka zwórka, czarny czwartek, Liga Narodów, demilitaryzacja, Następnie w zeszycie przedmiotowym wykonaj polecenia:Europa i świat w okresie międzywojennym (lekcja powtórzeniowa) Ćwiczenie 1.. Kultura polska doby romantyzmu Powtórzenie wiadomości - zagadnienia na sprawdzian ROZDZIAŁ III.. 11 pytań Historia Anna Depta.. ZSRS- imperium komunistyczne 4.. "Poznać przeszłość.Wiek XX" - autorzy Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow..

SmerfyTest: Świat w okresie międzywojennym - podsumowanie.

Temat: Zamach majowy i rządy sanacji.. Historia kl.7 Temat: Temat: Europa i świat w okresie międzywojennym (lekcja powtórzeniowa) Powtórzenie wiadomości o faszyzmie, nazizmie i stalinizmie.Świat w okresie międzywojennym - powtórzenie wiadomości.. Klasa 7.pdf (322.07 KB) Mapa strony.. W ramach lepszego utrwalenia tego działu podaję zagadnienia, które należy sobie przyswoić na najbliższy sprawdzian.. Czwartek, 07.05.2020 r. Temat: Świat na drodze ku II wojnie światowej Wpisujemy temat do zeszytu.Temat: Świat w okresie międzywojennym - powtórzenie wiadomości.. Historia - Nowa podstawa programowa.. Bardzo wiele młodych osób martwi się swoimi wynikami w nauce.. Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym #NaszaFlagaPL.Szybki kontakt.. Świat na drodze ku II wojnie światowejŚwiat w dwudziestoleciu międzywojennym; Test: Świat w dwudziestoleciu międzywojennym.. Temat: Rządy parlamentarne.. Państwo.. 1 0-1 p. imię i nazwisko klasa data Japonia prowadziła ekspansję w Azji w latach 20.. Lekcja 52 Lekcja powtorzeniowa do rozdzialu Swiat w okresie miedzywojennym.. W styczniu 1919 roku obrady w Paryżu rozpoczęła konferencja pokojowa.. Nowa Eraintro music: "The Endurance".Świat w okresie międzywojennym - powtórzenie wiadomości - 25.04.2021 r. - Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem..

Świat po I wojnie światowej.

System ekonomiczny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. Temat: Walka o wschodnią granicę.. wg Ewa331976.. Historia rozdział 6: "ŚWIAT W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM".. Historia rozdział 6: "ŚWIAT W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM" | sameQuizy.. Powtórzenie wiadomości.. Podręcznik Wczoraj i dziś, wyd.. Do stołu obrad nie zaproszono Niemiec.Świat w okresie międzywojennym Test podsumowujący rozdział VI Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe.. Przejdź do góry .HISTORIA KLASA 7 11.05.2020 Temat : Powtórzenie wiadomości - dział VI "Świat w okresie międzywojennym".. Sprawdzian biologia klasa 7 dział 1 - Biologia - nauka o życiuŚwiat w okresie międzywojennym - Rozdział VI/Klasa 7 - Lekcje historii pod ostrym kątem.. Wiosna Ludów na ziemiach polskich 7.. Rozwiąż krzyżówkę i wyjaśnij hasło: KILKNIJ TUTAJ.Lekcja powtórzeniowa do rozdziału "Świat w okresie międzywojennym" Pliki do pobrania.. Zaznacz literę "P" przy zdaniach prawdziwych, a "F" - przy fałszywych.. Ziemie polskie po powstaniu listopadowym 6. klasa VIISprawdzian historia klasa 7 dział 5 - I wojna światowa; Sprawdzian historia klasa 7 dział 6 - Świat w okresie międzywojennym; Sprawdzian historia klasa 7 dział 7 - Polska w okresie międzywojennym; Biologia..

Świat po I wojnie światowej 2.

W Królestwie Polskim 3.. Świat w okresie międzywojennym.. Powstanie listopadowe 4.. Temat: Świat w okresie międzywojennym - powtórzenie wiadomości Lekcja na platformie Microsoft Teams: 15.04.2021r.. Traktat wersalski - Główny traktat pokojowy kończący I wojnę światową, podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy, mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone., Liga Narodów - Międzynarodowa organizacja, której celem było zapobieganie wybuchowi .Temat: Powtórzenie wiadomości z działu Świat w okresie międzywojennym * zapiszcie wraz z datą * zapiszcie zagadnienia 1.. P FSprawdź się!. Zapoznaj się z podsumowaniem rozdziału VI- podręcznik str. 214-216.. Temat: Gospodarka II Rzeczypospolitej.. 15 pytań Historia J.M.. Na stronie tej znajdą się: prezntacje, podsumowania, notatki czy wykłady - jednym .VI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt