Pytania z lektury w pustyni i puszczy

Pobierz

Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać …a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść …Zadaj pytanie; zaloguj.. Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. Dodaj do ulubionych.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. 16 …Zadanie: pytania z lektury quot w pustyni i w puszczy quot 1 skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę 2 w jaki sposób dzieci uwolniły …6.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla Webmastera .. U gory znajdziesz quiz …Test z lektury - sprawdz swoja wiedze.. - …Pytania do lektury " W PUSTYNI I W PUSZCZY" 1.kiedy oczy się pocą ?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jakoW jakim drzewie zamieszkaly Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława …W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.Jakie mozna zadac pytania na spr..

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Podstawowa; Język polski; Lektury; 22.10.2018 19:22.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .. Test w pustyni i w puszczy.. Pytania zawarte w tescie.Szczegolowy sprawdzian ze znajomosci lektury " W pustyni i w puszczy".. SPRAWDZIAN Z .. Ej ktos wie …Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy".. 1680 Obserwuj autora.. Poniżej znajdziesz listę pytań …16.. W pustyni i w puszczy - …W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Staś otrzymał chininę dla …Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Zgłoś …26.03.2021 13:34.. Najnowsze pytania z przedmiotu Polski.. Życzę miłego rozwiązywania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki …Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza …W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. wg Buszaania.. Rozwiąż test.. 2010-02-25 17:30:43; Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i …Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.10 Pytań z Lektury w Pustyni i puszczy..

Inne …Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".

XIX w. XX w. XXI …Ułóż 20 pytań do lektury ''W pustyni i w puszczy'' z odpowiedziami Proszę na Dziś ;;) .. 2.czy na drzewie chlebowym rośnie chleb ?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy …Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Zgłoś nadużycie.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Skomentuj.Wyślij …W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: .. Plan wydarzeń W pustyni i w …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Lektura w,,Pustyni i w puszczy''1.Wymień trzy środki przeciwko febrze?pytanie 2Wymień trzy przygody Stasia i …W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Proszę Na Teraz Daje …Jakie można zadać pytania na spr.. -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli …W pustyni i w puszczy - bohaterowie.. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt